KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13161420
nr 1316 1420
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blyerts, Signerad, daterad 1970, Hersbyholms gård, 37x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:34:20
100 kr
150 kr
250 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman